Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Dopunska nastava kod Lupina Webmaster_seal
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Bodovi Kuca
Dopunska nastava kod Lupina Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Dopunska nastava kod Lupina Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Dopunska nastava kod Lupina 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Dopunska nastava kod Lupina Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
Zadnje teme
» Sesir za Razvrstavanje
Dopunska nastava kod Lupina EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

» Razvrstavanje
Dopunska nastava kod Lupina EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

» VAZNO OBAVESTENJE!!!!
Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

» Holaaa:)
Dopunska nastava kod Lupina EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

» Noćni Leptir
Dopunska nastava kod Lupina EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

» Povhvale i Kritike
Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

» Predlozi
Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

» Leksikon ^_^
Dopunska nastava kod Lupina EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

» Kasa prodavnice
Dopunska nastava kod Lupina EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

Prognoza Vremena
Dopunska nastava kod Lupina 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
Veoma toplo, popodne sa kišom
Naj bolji poslanici
Christina Marlboroˇˇ
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
H@rry Potter
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Ivana Swon
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Chris Lovegood
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Lilly Snape
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Lun@ Potter
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Ljeposav Ridl
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Christine von Cahill
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Buffy Anne McLaggen
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 
Kendra Lestrange
Dopunska nastava kod Lupina I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina I_voting_barDopunska nastava kod Lupina I_vote_rcap 

 

 Dopunska nastava kod Lupina

Ići dole 
+7
Kendra Lestrange
Lun@ Potter
Ljeposav Ridl
Angela Stewart
Christine von Cahill
Crisabelle L. Meyers
Chris Lovegood
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 1:49 pm

Dok su se penjali kroz veliko stepeniste, Chris je vodio grupu ucenika na dopunsku nastavu kod profesora Lupina. Stajali su napokon ispred vrata ucionice, Chris lagano otvori vrata a ona se otvorise. Kada su svi usli vrata se zatvorise skriputajuci. Profesor Lupin je stajao ispred table okrenut leđima
" Sjednite deco. " reče Lupin laganim tonom

" Da profesore. " reče Chris i sede u prvu klupu.
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Crisabelle L. Meyers
Ravenclaw
Ravenclaw
Crisabelle L. Meyers


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Somewhere over the rainbow.

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 1:52 pm

Crisabelle je takođe poslušala i sela u klupu iza Chrisa.
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 1:54 pm

Christine im se pridružila u trećoj klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 27

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 1:56 pm

"Dobra večer, profesore" rekla je Angela i sjela u neku klupu u drugom redu.
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 1:57 pm

-''Aww dude kakav smoor...Glupe li skole,bogo bogo'' rekoh i sedoh skroz u cosak..
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:00 pm

Začuđeno sam gledala oko sebe i pitala koliko će ih još ući prije nego profesor počne svoje predavanje.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:00 pm

" Dobro veče, da vam se pretstavim. Ja sam profesor Lupin i vaš učitelj u Odbrani od Mračnih Vještina. Večeas ćemo da učimo kako da se odbranimo i napadamo. Da li neko možda slučajno zna čin za odbranu? " reče Lupin veoma ozbiljnom facom
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:02 pm

Razmišljala sam trenutak,a onda digla ruku.
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 27

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:03 pm

"Expelliarmus?" nesigurno prozbori Angela.
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:04 pm

-Protego.-rekla sam,prisjećajući mamine lekcije o toj temi.
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:05 pm

Digoh ruku,onako,smorno,jedva je drzim u vazduhu...Do tada vec mala Grifindorka odgovoril....a fuj,spustih ruku i otvorih bocicu ruma...

-Znao sam to...
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:07 pm

-Kad si već znao,što nsi prije rekao?-upitala sam Ljeposlava šaptom.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:07 pm

" Protego i Expelliarmus su tačni odgovori. 5 poena Gryffindory i Hufflepuffy." reče Lupin " A gospodine Ridl, Da li bi ste nam rekli neku čin za napadanje. "
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:10 pm

'Avada Kedavra' Rekoh odsjecno...Zatim sapatom dodah Grifindorki 'Zato sto to tebi vise znaci nego meni...Ionako,bolje ruke na bocu!!'
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Meyers
Ravenclaw
Ravenclaw
Crisabelle L. Meyers


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Somewhere over the rainbow.

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:11 pm

Dosadaa. Da izađem sa časa? Neka, neću da budem bezobrazna. Ali toliko je dosadno. Izdrži! Dva glasića su se prepirala u meni dok sam praznog pogleda zurila u profesora. Željsno sam iščekivala kraj..
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:13 pm

-Yo,Raven-girl' doviknuh devojci koja se ocigledno smarala do bola 'Predji ovamo,kod nas'
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:14 pm

-Pa,samo se nemoj napit pa da promašiš učionicu!-odgovorila sam sa smješkom.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:15 pm

Čim ču reči Ljeposava, Lupin se naježio " To je jako moćna kletva gdine Ridl. Ne želim da je čujem više dok nebude neophodno. A pošto je odgovor bio tačan 5 poena Hufflepuffu." reče Lupin sa raskolačenim očima.

" Dobro, ko će mi reći neku čin za napadanje, manjeg nivoa. " reče lupin
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Crisabelle L. Meyers
Ravenclaw
Ravenclaw
Crisabelle L. Meyers


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Somewhere over the rainbow.

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:17 pm

"Talkin' to me?", upitala sam dečka koji se očigledno obraćao meni. Šta pitaš gluposti kad si jedina "Raven-Girl" ovde -.-". Ćutke sam se premestila iza njega, ne prozborivši više ništa. Dovoljno si se izblamirala. Bolje ćuti.
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 27

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:19 pm

"Umm...Stupefy" odgovori Angela.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptySre Feb 02, 2011 2:27 pm

" Odlično 10 poena Hufflepuff. Tako je Stupefy je odlična čin za početi. Ok sada kada znamo čini, vreme je za praktičnu. Gđice Longbottom i gdine. Ridl da li bi ste voleli da demonstrirate ove čini? " reče lupin
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Feb 03, 2011 4:57 am

"oprostite sto kasnim, zaspala sam!" rece lun@ posramljeno, bilo joj je neugodno pomalo te ponovno pita " sto treba da radimo?"
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Feb 03, 2011 5:09 am

Kendra je malo kasnila na čas. Pokušala je neprimetno da se ušunja. Profesor Lupin se toliko uživeo u objašnjavanje, pa da je očigledno nije ni primetio. Skoro sve klupe su bile popunjene, tako da je prošlo podosta dok nije našla "slobodno" mesto. Zapravo nije bilo slobodno, ali je tako izgledalo iz daleka. Iznenadivši se, pala je na pod, usput lupivši glavom o sto. "Joj, izvini", reče Kendra dečku kome je očigledno bila sela u krilo. "Kako ja da znam da je ovde slobodno, kad si se...toliko "sageo" Ljeposave?", govorila je držeći se rukom glavu. Sada je već primetila da svi gledaju u njih. "A možda biste vi više voleli da nam pokažete te čini gđice Lestrange?", reče profesor s osmehom. "Ja?", upita Kendra. "A koje su to beše čini?"
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Feb 03, 2011 7:37 am

-Stupfey-šapnula sam pokušavajući izvući Kendru iz neprilike.
Nazad na vrh Ići dole
Alice Black
Slytherin
Slytherin
Alice Black


Broj poruka : 128
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina EmptyČet Feb 03, 2011 8:12 am

Kasnila sam na cas,ko po obicaju. Tiho sam otvorila vrata i na prstima skliznula do najblize klupe. Ucionica je bila poluprazna,ucenika je bilo malo. Otvorila sam knjigu,i pokusala da se usredsredim na predavanje. Jedna devojka iz Ravenclawa je sedela ispred mene-vidno se iznervirala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dopunska nastava kod Lupina Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dopunska nastava kod Lupina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hogwarts Magic :: Zamak :: Ucionica Odbrane od Mracnih Vestina-
Skoči na: