Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Webmaster_seal
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Bodovi Kuca
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
Zadnje teme
» Sesir za Razvrstavanje
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

» Razvrstavanje
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

» VAZNO OBAVESTENJE!!!!
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

» Holaaa:)
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

» Noćni Leptir
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

» Povhvale i Kritike
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

» Predlozi
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

» Leksikon ^_^
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

» Kasa prodavnice
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

Prognoza Vremena
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
Veoma toplo, popodne sa kišom
Naj bolji poslanici
Christina Marlboroˇˇ
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
H@rry Potter
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Ivana Swon
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Chris Lovegood
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Lilly Snape
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Lun@ Potter
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Ljeposav Ridl
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Christine von Cahill
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Buffy Anne McLaggen
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 
Kendra Lestrange
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_lcapDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_voting_barDopunska nastava kod Lupina - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Dopunska nastava kod Lupina

Ići dole 
+7
Kendra Lestrange
Lun@ Potter
Ljeposav Ridl
Angela Stewart
Christine von Cahill
Crisabelle L. Meyers
Chris Lovegood
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyČet Feb 03, 2011 8:24 am

Pokušavala sam slušati profesora,poprilično bezuspješno.Vrata su se malne konstantno otvarala.Došla sam u iskušenje da povičem:Dobro kolko vas je više,jel tak teško doć na sat na vrijeme!? Ali nisam ništa rekla,samo sam buljila ili u knjigu ili u profesora i nadala se da više nitko neće ući u učionicu jer me propuh ubijao.
Nazad na vrh Ići dole
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyČet Feb 03, 2011 8:55 am

Sedeo sam u uglu nemo pokusavajuci da se koncentirsem na nastavu medjutim glasni komentari su mi odvlacili paznju. Pogledao sam u Kendru

- Mozes sesti pored mene ako je tamo zauzeto?
Nazad na vrh Ići dole
H@rry Potter
Ravenclaw
Ravenclaw
H@rry Potter


Broj poruka : 490
Datum upisa : 18.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyČet Feb 03, 2011 11:58 am

nervirame ovaj profa
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 5:02 am

Kendra se osecala glupo. Primetila je da joj je jedna devojka iz Gryffindora htela pomoći, ali ona nije mogla da skonta. Profesor se na trenutak okrenuo i počeo da priča nešto nepovezano, kada je čula kako ju je dečko, koga je upoznala kod fontane pre neki dan, pozvao da sedne pored njega. "Hvala", šapnula mu je nakon što se brzo premestila, da je ne bi profesor primetio.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 5:27 am

Bilo je skoro sve popunjeno pa se lun@ dosta namucila da nade slobodno mjesto ali je naposljetku sjela do nekog nepoznatog decka.
Nazad na vrh Ići dole
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 7:02 am

- Cao Luna@ tiho sam rekao da me profesor ne cuje. - Zasto kasnis?
Nazad na vrh Ići dole
Alice Black
Slytherin
Slytherin
Alice Black


Broj poruka : 128
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 8:10 am

Osvrtala sam se po ucionici. Izgleda da su svi bili pomalo mrzovoljni. Prevrnula sam ocima i nastavila da gledam u knjigu.
Gde je Christina dodjavola!? Ili bar Lily?
Nedostajale su mi moje Sliterinke.
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 9:12 am

Obradovala sam se kad sam vidjela da je Lun@ konačno ušla u učionicu.
-Konačno netko koga bar malo bolje poznajem!-pomislila sam.
-Hej.što toliko kasniš?-upitala sam ju šaptom da nas profesor ne čuje.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 11:55 am

Lupin je i dalje mrmljao nesto o cinima odbrane i napadanje cekajuci ucenike koji ce da demonstriraju ove cini.

U medjuvremenu Chris je samo suteo i sjedio u prvoj klupi i jedva cekao da zavrsi dopunsku i ide u krevet.
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
H@rry Potter
Ravenclaw
Ravenclaw
H@rry Potter


Broj poruka : 490
Datum upisa : 18.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 3:19 pm

Samo smo ja i Chris od
Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Ravenclawna dopunskoj nastavi. Nista ne razumem sta ovaj prica Dok drugi igraju Kvidic mi skusamo BLEBETANJE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 12:07 pm

hahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 12:35 pm

(Ne spamujte!!!)

"Hej Luna", Kendra se isto javila devojci koja je sela do njih. Nije toliko obraćala pažnju na čas, praveći avioncice od listova knjige i bacajući ih ka Chrisu i ostalima iz prve klupe. Svaki put kad bi ih pogodila u glavu, smejala bi se bez prestanka.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 12:55 pm

"hej,Kendranisam te primjetila sory cao skorpiuse-dete van samnom kad ovo zavrsi" -pitala je tiho skoro necujno lun@ dok je lupin objasnjavo neke gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 1:15 pm

"Što se mene tiče, može", odgovori Kendra i dalje gađajući one ispred aviončićima.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 6:03 am

"pa onda idemo kad vi hocete"-odgovori lun@ sa smjeskom
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 7:38 am

"De de Kendra sto si se zbunila".....Izasao sam pred razred i izvadio veoma jeftin i ofucan stapic..."Spreman sam kad i vi profesore...Mada stvarno preferiram 'Kedavricu' u dvobojima...."
Nazad na vrh Ići dole
Buffy Anne McLaggen
Hufflepuff
Hufflepuff
Buffy Anne McLaggen


Broj poruka : 291
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 8:17 am

Kao i obicno,kasnila je na cas.Izvinila se profesoru Lupinu i sela na slobodno mesto pored druga,Ljeposava,koji je stojao ispred razreda.Spustila je torbu na pod i zacudjeno ga gledala.


Poslednji izmenio Buffy Anne McLaggen dana Ned Feb 06, 2011 8:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 8:30 am

"Oh,ajde,zelim da ubi....ovaj,da demonstriram Stupify na nekomeee" Rece Ljeposav nervozno....Opet,nije bio lik kome je prijalo da stoji pred citavim razredom ne radeci nista..
Nazad na vrh Ići dole
Buffy Anne McLaggen
Hufflepuff
Hufflepuff
Buffy Anne McLaggen


Broj poruka : 291
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 8:34 am

U isto vreme je buljila u Ljeposava,i zvrljala nesto po svesci.Bilo joj je veeoma dosadno.Samo je cekala da se nesto dogodi.
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 8:36 am

Ljeposavu se smucilo,okrenuo je ledja razredu i opalio Stupify,koji je poceo da se odbija od zidove...Nije mu bilo vazno koga ce da pogodi,iskreno,posto je Smoro-metar na casu ionako dostigao maximum
Nazad na vrh Ići dole
Buffy Anne McLaggen
Hufflepuff
Hufflepuff
Buffy Anne McLaggen


Broj poruka : 291
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 8:40 am

Brzo je sagnula glavu da je ne bi pogodio Stupify.
Nazad na vrh Ići dole
H@rry Potter
Ravenclaw
Ravenclaw
H@rry Potter


Broj poruka : 490
Datum upisa : 18.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 10:29 am

ovaj definitivno nije normalan samo nesto lupeta (zbog toga se i zove lupin)
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 11:01 am

Ljeposav se opet okrenuo,i imao sta da vidi : cin je prosla kroz citavu ucionicu,i svako se sagnuo / skocio sa stolice, dok ona napokon nije zavrsila pravo u Lupinovoj glavi!!!Stajao sam nepomicno znajuci sta mi sledi....
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 11:57 am

Nakon što sam izašla ispod stola ispod kojeg sam se sakrila da me ne pogodi čarolija,nisam mogla vjerovati vlastitim očima:čarolija je prošla čitavu učionicu i pogodila profesora.Nadala sam se da Ljeposlav neće gadno nastradati,iako su šanse za to bile vrlo male.
-Ipak,nada umire posljednja.-pomislila sam s uzdahom i gledala što će se dalje dogoditi.
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 EmptyPon Feb 07, 2011 3:16 am

Kendra je švrljala nešto po svesci kada je primetila da se atmosfera u učionici znatno promenila. Svi su zapanjeno gledali u Ljeposava i profesora. Pogledavši i ona u profesora, tek je tad shvatila šta se desilo. Nije mogla da zadrži kikot. "A gde baš na profu?", upita.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopunska nastava kod Lupina   Dopunska nastava kod Lupina - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dopunska nastava kod Lupina
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hogwarts Magic :: Zamak :: Ucionica Odbrane od Mracnih Vestina-
Skoči na: