Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Life is weird and boring Webmaster_seal
Similar topics
    Pristupi
    Korisničko ime:
    Šifra:
    Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
    :: Zaboravio sam šifru
    Bodovi Kuca
    Life is weird and boring Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Life is weird and boring Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Life is weird and boring 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Life is weird and boring Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
    Zadnje teme
    » Sesir za Razvrstavanje
    Life is weird and boring EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

    » Razvrstavanje
    Life is weird and boring EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

    » VAZNO OBAVESTENJE!!!!
    Life is weird and boring EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

    » Holaaa:)
    Life is weird and boring EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

    » Noćni Leptir
    Life is weird and boring EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

    » Povhvale i Kritike
    Life is weird and boring EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

    » Predlozi
    Life is weird and boring EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

    » Leksikon ^_^
    Life is weird and boring EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

    » Kasa prodavnice
    Life is weird and boring EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

    Prognoza Vremena
    Life is weird and boring 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
    Veoma toplo, popodne sa kišom
    Naj bolji poslanici
    Christina Marlboroˇˇ
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    H@rry Potter
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Ivana Swon
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Chris Lovegood
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Lilly Snape
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Lun@ Potter
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Ljeposav Ridl
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Christine von Cahill
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Buffy Anne McLaggen
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 
    Kendra Lestrange
    Life is weird and boring I_vote_lcapLife is weird and boring I_voting_barLife is weird and boring I_vote_rcap 

     

     Life is weird and boring

    Ići dole 
    5 posters
    AutorPoruka
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 10, 2011 5:26 am

    Pa,juce sam dosao u zamak...Postao sam Ministar Magije i Profa Izucavanja Normalaca...Bas lijepo,zar ne?
    Ljudi koje sam do sada sreo,a ima ih ukupono troje,su bas dobri likovi
    Sada,jos se nista zvanicno nije desilo,pa cu zvrljnut nesto ako padne neki sex...



    ....salio sam se za sex,naravno..-.-
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 10, 2011 12:54 pm

    ...I tako,dok sam ulazio u kabinet,shvati sam koliko magije nudi ovaj zamak...Koliko magije vrvi u toj djeci,svakom pojedinacno,i svakom zajedno (kad se prcaju na katedri)...Nisam jos pocinjao lekcije danas,mislim,previse sam se napalio da bih se sjetio da sam profa...Da vidis sise kod jedne male...
    ...Uglavnom,pola sata kasnije,izasao sam...e onda su se pocele cudne stvari desavati....Kroz hodnik me sreo direktor,glavom i obrijanom bradom:
    -Oooo Cole,kako je bilo prvi dan?Stavio sam ti odjeljenje sa onom sisatom...uhhh...
    -Znam ,vidio sam,i to sam gledao pola sata,uhhhhh
    -A onaj mali, Yoe Smith, uvijek pada na ispitima,kako bih ga ubio,uhhhhh...
    -Zasto ponavljamo uhhh na kraju recenice,uhhh?
    -Zato sto duvamo,uhh!!!
    -Aaaa da,vutra...pozdrav dire'tore,moram sibat'!!!
    -...koga,uhhh....
    Dobar covjek,taj nas direktor...Zatim sretoh jos jednu osobu,izvan zamka,u dvoristu....Bila je to profesorica Izucavanja Magijskih Stvorenja
    -Dobar dan,koleginice ^^
    -STA ME GLEDAS STRINU TI RAZBUCAM!
    ...Ova zena ima nekih poremecaja,kazu da je izjebao sumski snoraks i da je dobila neku vrstu besnila...
    -Ovaj,rekoh,lep dan danas...
    -JES VALA,JOS SAMO DA TELETABISI TRCKARAJU PO SAVRSENO POKOSENOJ LIVADI!!!
    -Hehehe,imate dobar smisao za humor...
    -A JOS BOLJI ZA KASAPLJENJE!!! rece ona vadeci stapic
    Pobjegao sam odatle,dok su se djeca,naravno,smijala....streberi mali...I taman kada pomislih da dan ne moze biti bolji (ili gori) desila se jos jedna jako cudna stvar,mada me taj prizor (kao iskusnog sexologa) nije ni malo iznenadio...Tacnije,dok sam prolazio kroz sobu sa metlama,nadjoh onu sisatu curu sa njenim deckom kako se..........rvaju....jedno vrijeme sam posmatrao,a ona mi gace ovlazise i raspolozenje mi se pogorsa,pa sam odlucio da ih prekinem
    -Je li,kako ide Yoe momce?
    -ahhh ahhh ah AAAAAAH DOBRO HVALA....a onda je shvatio da sam tu,i ustao se,otkrivsi svoju metlu ( sreca sto sam popio tablete za stomacne bolove ) i sisatu curu pod njim
    -Ah gospodine...khm...meni je..
    -Drzi
    Pruzih mu kondom,posto sam vidio da ne nosi nijedan,i produzih,dodavsi
    -Pocistite za sobom

    i to je bio moj dan...ne bas uzbudljivo,ali ako ovako nastavi,bas ce mi prijati...
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 10, 2011 3:27 pm

    hahhahhhahahahahahahahhaha....urnebesno... luudo XD

    sviđa mi se ;) :bravo:
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 10, 2011 3:47 pm

    Sjedim u cosku,ledjima naslonjen na zid,a nogama na pod (logicno,zar ne?)...Moja trava,koju sam zalivao toliko da je ozivjela,me tapse po ramenu,dok se kapi kise mijesaju sa mojim suzama...Zasto placem?Sada cu vam reci...

    ...Dakle,danas,nakon zavrsetka posla u skoli,otisao sam do svoje kancelarije u Ministarstvu...Prvo sam uspavao zmaja cuvara,i otkljucao mnogobrojne kljucaonice sa mnogobrojnim kljucevima iz mojih mnogobrojnih dzepova,i na kraju zarbio vrata nogom,jer me smorilo da se guzim oko brava....Zavalio sam se u fotelju,izvadio khm magazin iz fioke i pozvao sekretaricu da mi natoci krem-pivo (stare navike jos kad sam ja bio student u hogvortsu)....Naravno,planirao sam kasnije da je zovnem zbog neceg drugog...Ona mi dodade pivo,ja ga ispih,nabih na ''metlu'' a zatim pocesmo to nesto drugo....Redovna stvar,mozda i jedini razlog zbog kojeg sam Ministar...
    Savrsen trenutak bijase prekinut manje nego savrsenim tajmingom jedine osobe koje se bojim vise nego Voldemorta - moje zene.Stajala je na onako razvaljenim vratima,pogledom koji pece kao hiljadu sunca zarobljenih u mom slijepom crijevu...Ulivajuci strah u kosti,kao neki nekontrolisani Dementor....
    -Caooo bjebee....
    -KRUCIO!!!
    Skocih sa sekretarice i padoh na pod,ubijajuci se od bolova (ne zato sto je moja zena bacila krucio kletvu na mene,vez zato sto se flasa polomila i komadici su se zabili u moju metlu...
    -Ahhhhh draga nemoj tako!!!!Nije kao sto mislis!!
    -JE LI?OK,NI OVA AVADA KEDAVRA KOJU CU SAD DA TI POSALJEM NIJE TO,SAMO TI SE CINI!!!
    -Joj samo nemoj tu grdnu zelenu!
    -JEEEL? A DA NECES MUZICKU....ILI BOLJE RECI,JEBACKU???!!!
    Sekretarica se telportovala do tada,izbjegavsi da moja zena uperi nekakvu kletvu za smanjenje sisa na nju...
    -TO JE TO! TI COLE GRAYMAN,VISE NISI MINISTAR MAGIJE!!!
    -Ali,ne moze to tako!? Ministar gubi posao samo u slucaju smr....
    -.........NA TO SAM I MISLILA!!!!!!!!!AVADA....
    -Ne!


    Teleportovao sam se na sigurno,na krov hogvortsa....I sada sam samo naduvani,pijani,napaljeni profa istrazivanja normalaca....
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 10, 2011 3:53 pm

    Predlažem kupanje u hladnoj vodi! Life is weird and boring 903927
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 10, 2011 4:39 pm

    ahahahahaha
    Nazad na vrh Ići dole
    Buffy Anne McLaggen
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Buffy Anne McLaggen


    Broj poruka : 291
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyČet Jan 13, 2011 12:39 pm

    Super je,a bilo bi jos bolje da mene spomenes xD .
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyČet Jan 13, 2011 6:00 pm

    odmah vasa visosti!!!


    Novi je dan...Sunce izranja iz horizonta,poput...Sunca kad izranja iz horizonta...Ustajem iz kreveta,udarivsi u trofej-glavu jednog ogromnog salamandera,sto je opravdalo moj san vreloj maloljetnici i njenom ocu koji bljuje vatru i ima 6 noga....Kopao sam po sobi,i napokon nasao jednu neotvorenu bocu krem-piva ( a vi mislili da trazim gace...taman posla...) Otvorih bocu, i taman da hladno pivo dodje u dodir sa mojim usnama, predivni trenutak prekinu vec poznati zvuk otvaranja vrata...
    -Dobro jutro kol...EGA?GOSPODE BOZE! (cudno sto mi carobnjaci spominjemo boga,zar ne?)
    -Ohohoh,koleginice Buffy,zdravo zivo,evo ja malo da cugnem jutarnje pivce,posto znate,kafa nije na raspolaganju....Nesto ste trebali,ili ste samo dosli da me posetite iz dobre volje?? Rekoh joj ja sa smijeskom na licu...bolje ona nego neko tamo da mi udje...
    -COLE!ZAHTEVAM DA SE UPRISTOJITE ODMAH! Rece ona i okrenu mi ledja...Avaj,onda shvatih sta je izazvalo njenu 'GOSPODE BOZE' reakciju....Slegnuh ramenima,ispih pivo,zatim nabih bocu na metlu (poznato,a?)
    -Sad bolje,Buffs???
    -Ne zna se ko je odvratniji,ti ili ova decurlija koju mi zovemo ucenici...Dosla sam jer sam cula da si izgubio posao ministra,pa da te obidjem,znam da si voleo tu sekre....ocu reci,to mesto...
    Rece ona glasom ,vise zabrinutim nego ljutim...
    -Ma, OK sam stara, ne brini za mene, izvucem se uvek...Malo problema sa papirima od razvoda,kao sto vidis,ali sredicemo i to...
    -...Kolega,da li se vi secate sta je juce bilo?
    -Voleo bih da se ne secam,Buffs drugarice...
    -....Ne mislim na to...posle toga...znate...
    -...Posle???
    Sada vec postajem sumnjicav...Mislio sam da sam tugovao i plakao citavo vece,ali sada ona dolazi sa drugacijom pricom!!!


    ------------------------------------later--------------------------------

    -...I onda su te direktor i profesorica Predskazanja uveli u tvoju kancelariju,ili sobu,koliko ja mogu da vidim...Zar se bas nicega ne secas??
    -NE!Jao Buffs sestro mila sta ako i ovaj posao izgubim?
    -...Ma neces,Chris ce te razumeti,ne bi imao srca to da uradi...
    Vrata se tog momenta opet otvorise,to je bio Chris
    -Matori,izbacen si sa mesta profesora!
    -STA?!
    -...Saaaalim se matori,o'ladi malo bre...Vidis,ovo je ispalo mnogo dobro!!
    -Cekaj,da vidim jesam li te shvatio....Kazes da je ispalo dobro to sto sam u naletu ocaja skocio sa krova skole,sletjevsi pravo u jedan od staklenika,gdje su ucenici cetvrtog razreda pravili zurku sa vutrom i krem-pivom,te da sam se sa njima naduvaom,napio,i natjerao dvije maloljetnice da ostave svoje momke???
    -Tako je!!!Vidis,sada te klinci obozavaju!!...Umjesto ta dva momka,naravno...Ali interesovanje za tvoj predmet je poraslo preko noci,a samim tim i za druge predmete u nekoj mjeri!!
    -Znaci ne gubim posao?!
    -Nee,matori,sta vise,dobijas povisicu jer nemas vise stari posao...A vidimo se kasnije,moram da nadjem neke momke da khm metlama ociste onaj nered sto su napravili juce...
    On odlazi,ponosno kao da je uradio dobro dijelo,kao sto i jeste
    -Stvarno si uspeo!Nisi ostao totalni luzer propalitet varalica alkoholicar zavisnik drogas govnar seronja nepitant kakav sam mislila da ces postati!!!
    -Da!Jao sreco srecna,kako sam srecan srece mi!! Rekoh i skocih joj u zagrljaj....A onda nastade bol...Zaboravio sam na bocu....Opet....

    I tako nastavljam zivot!Hrlim ka vecoj plati,prijateljstvima,sexualnim odnosima,i sve to sa staklom u metli -.-
    Nazad na vrh Ići dole
    Buffy Anne McLaggen
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Buffy Anne McLaggen


    Broj poruka : 291
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyNed Jan 16, 2011 11:49 am

    Sad je savrseno Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyNed Jan 16, 2011 1:10 pm

    ...Tako,dragi dnevnice,ovo je vec druga nedelja u skoli...Zivot ide sasvim normalno....Nastavnici duvaju u kancelarijama,deca se zvale,igraju klikere,tuku,sexaju gde stignu (salim se.....za klikere..) ,a ja...sve ovo zajedno....Nego,pitas se zasto sam bas sada ,posle dvije nedjelje ,odlucujem da ti se ispovedam? Slusaj...Ili citaj...Ili citaj na glas i slusaj sebe...
    Znaci,kao sto vec rekoh,dan je savrsen,sve savrsentstvo izbija iz njega...E onda su pocele da se desavaju cudne stvari...

    I - u 2 popodne, do kada je dan bio savrseno suncan,zapravo toliko suncan da je vecina ucenica 7. razreda dobilo opekotine na dojkama zbog prevelikog dekoltea - pocela je kisa.Odjednom.Izazivala je cudjenje,kao kad vidite Dementora kako narucuje Extra Large Pumpkin Burger u McWizzard-su....
    II - usled naglih padavina, sedmakinje nisu imale vremena da otrckaraju u neki zaklon,tako da je svaka sada imala 'wet shirt'...Ali ne,nije to cudna stvar...Cudno je sto se AMA BAS NI JEDAN UCENIK NIJE NI OKRENUO ZA JEDNOM OD NJIH...Gde nestade perverzija u ovom dvorcu???Ali to jos nije kraj...
    III - usao sam u skolu da se sakrijem od kise,i sada sam ostao totalno zabezeknut - nije bilo AMA ZIVE DUSE u skoli...ni trunke dima...ni krvavih tragova koje su ostavile ucenice drugog razreda,kojima se ta odvratna zenska stvar desila prvi put,i to bas na sred hola...Skola je bila cista,i od ucenika,i od nastavnika,i od svih losih stvari koje su ove dvije upravo pomenute grupe napravile...

    I sada,ove tri cudne stvari su bile dovoljne da mi rikne mozak od razmisljanja i sumnje...
    -KOJI JE KURAC OVO SA DANASNJIM DANOM BRE,OCE NEKO DA MI OBJASNI?
    -Naravno,kolega...
    Taj glas je bio...Ni dobar ni zao,ne znam tacno,ali je bio mocan...Jako mocan...Okrenuh se i vidjeh nepoznatu osobu:
    -A vii ste?
    -Zovite me M.
    -Samo M?
    -Da,samo M...Chris je moj prijatelj,i pozvao me ovdje radi jednog jako vaznog zadatka...
    -A jeeeel?A st...
    -Ne,ne mozes da znas.Moram da pozurim,objasnjenja ce doci sama od sebe ;)
    Pomislih kako je taj cudni tip veoma cudno povezan sa ovim cudnim dogadjajima koji su cudno zadesili nasu cudnu skolu...Odlucio sam da posjetim Chrisa,posto nisam imao casova danas na veliku srecu i mene i dece...Ali,cudu nikad kraja...Popeo sam se do njegovog sprata,i usao bez kucanja naravno.
    -Yo,Chrisman,jesi li prim....
    Nisam uspio da izgovorim rec do kraja...Jednostavno,sok je bio prevelik...Ne,nisam nasao Chrisa kako napastuje nekog ucenika mladjih razreda,ako mislite da je to izazvalo moje iznenadjenje...Vidite,Chrisova kancelarija,kuca,ostava,svaki pedalj prostora koji on poseduje,ispunjen je smecem,drogom,opuscima i isjeckanim XXX casopisima...Ali danas,je izgleda,odlucio da pocisti,jer sam pred sobom vidio savsreno uglancan,besprekorno cist i nimalo bolestan ambijent...Bio je okrenut ledjima,i naslon nenormalno ogromne stolice je pokrivao citav njegov lik...
    -Gospodine Grayman,imate neki problem,molim?
    -J...j...ja... (nazvao me 'Gospodine Grayman' ??)
    Izleteo sam napolje....Bilo je previse jezivo...Znao sam da je nesto jako cudno u pitanju!Da sam imao Scooby Doo-a pored sebe rekao bih 'Looks like I have another mystery to solve!'
    Sisao sam sprat nize,do Buffy-nog kabineta,racunao sam da ce ona biti normalna...Ali,na pokretnim stepenicama sam opet vidio njega, Mr. M!!!!
    -Rekoh da imam posla malopre,sklonite se!
    - o.O
    Prosao je pored mene,a ja onda potrcah jos brze,zakucah na vrata,i udjoh ne cekajuci odgovor
    -Buffs,neces verovati sta se dog....(e ovo je vec previse iznenadjenja,znate da mi je slab pritisak!!!)
    -AAAH AAAH AAAH AAAH RECI AHAHA AAAH STA TI AAAH AAH TREBAA AAAAAH!
    Ne mogu da verujem!Pred mojim ocima,Buffy se ka*ala sa Mr. M!!!!Lice na onu sliku dvije ovce koju sam dobio za svoj 4. rodjendan i sto sam je cuvao do dana danasnjeg.
    -Rekoh da imam posla,napolje,molim vas!!!
    -AAAAH AAAAH POSLUSAJ COVEKA AAAAH STO TI METNE AAAH OCU RECI KAZE AAAAAH AAAAA!
    Zalupio sam vrata za sobom...Nervozno sam hodao,jer nisam ni znao gde cu vise,kada me iza coska zaskoci ona neuroticna profesorica Izucavanja Magijskih Stvorenja...I dok sam vec zatvorio oci u snuzdio se ocekujuci njeno vristanje,ona rece sasvim blagim glasom,kakav nikada pre nisam cuo,a pogotovo da iz njenih usta psovackih izlazi
    -Jao,Cole duso,kako si mi?Sto ne dodjes kod mene u kancelariju na caj ponekad,a?
    Bila je neverovatno jebozovna,uopste nije ona strasna rascupana prasnjava zena koja je bila do danas!!
    -Ja ovaj...Nisam bas...
    -Ne brini nista,resenja ce doci sama od sebe ;) rece ona,odlazeci jednako jebozovno kao sto je i dosla...Ovo je preterano cudno,stvarno ne znam sta se desava...U svoj zbunjenosti,pogled mi predje preko prozora...
    -...What the fuck....
    Napolju je bilo savrseno suncano...Odjednom,bas kao sto je odjednom pala kisa...Stvarno mi nista vise nije bilo jasno...I,kao neko ko pokusava da me otrijezni samaranjem,zacu se glas iz skolskog razglasa
    -Moli se prof. Cole Grayman da dodje kod direktora u kancelariju
    Jao,sta jos moze da se desi...Dodjoh opet pred direktorovu kancelariju,pokucah (ovo opisuje koliko sam bio potresen) i udjoh...Chris je opet bio okrenut ledjima...
    -Lep dan danas,Cole?
    -Pa,bio je pljusak pre minut,dva...
    -Ali sada je lepo?
    -Pa jeste...
    -Znaci,resenje je doslo samo od sebe...
    -Valjda...Chris,moram da ti kazem,Buffy se igrala ovaca sa M-om!!!
    -Cole,koliko traje prosjecno sexanje?
    -Pa,oko deset minuta....
    -Znaci,ne moguce da u ovom momentu to rade?
    -Pa nije valjda...
    -Znaci,resenje je doslo samo od sebe...
    -Valjda...Chris,da li si primetio kako je jebozovna postala prof. IMS-a?Milims,nije vise ludaca totalna!
    -Cole,kolike su sanse da ta zena ikada postane normalna?
    -Pa,nikakve,zato ti i kazem...
    -Znaci verovatno je glumela...
    -Pa jeste,valjda...
    -...Vidis,ti nista ne kapiras....Rekao je okrenuvsi se konacno licem prema meni...Ostao sam ukopan u mjestu...To je bio Mr. M!!!!!!
    -....Resenje je doslo samo od sebe!!!!!


    AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!

    Bio je to samo san...Hvala bogu...Huh,kako sam se usro...ili je to moj novi ljubimac,Larry...Nije bitno,vazno je da je sve gotovo...Taman sam se digao iz kreveta kada Buffy provali na vrata.
    -Buffs,nemres bilivat sta sam sanjao!
    -Ma kao da je vazno,Cole,vazno je da sam se ja konacno SEXALA!!
    -Molim?Wow,svaka cast,ko je srecnik?
    -Nema potrebe da nas upoznajes,Buffs draga...Ja i on se vec dobro znamo...Ionako,takva prijateljstva dolaze.....sama od sebe....3;)
    Nazad na vrh Ići dole
    Buffy Anne McLaggen
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Buffy Anne McLaggen


    Broj poruka : 291
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 17, 2011 1:17 am

    Hehe,svidja mi se
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPon Jan 17, 2011 9:42 am

    Hahahhahahha...Prvo što sam pomislila bilo je:isse kolko je ovaj tog napiso!! xDD

    zakon :DD
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptySub Jan 22, 2011 3:30 pm

    ....Dani izmicu u Hoggy-ju Smoggy-ju,i naglasavam 'Smoggy' jer se ,odkad je masina za kosenje kvidic terena eksplodirala i to bas kad su je nosili kroz skolu do Filcove kancelarije (to je supa,da se razumemo),kroz skolu provlaci gusti dim....Deca su naravno na vreme evakuisana u sobe,i sada se svo to setanje kroz skolu obavlja sa svom mogucom protekcijom za pluca,da nam deca ne uginu od smoga...Dok koracam prema svom kabinetu,redom se pozdravljam sa poznanicima i prijateljima...
    -Christine...
    -Cole...
    -Chris,brate
    -Coleee...
    -Christina
    -Colee...
    Crisabelle....
    -Cole ^^..
    Ulazim u ucionicu,svi se dizu i pozdravljaju 'Dobar dan gospodine C!!!'...Masem im rukom da sednu,zatim uzimam dnevnik i citam redom imena..
    -Coller,Conroe,Corny,McOrmick...
    Tu sam zastao...Cudim se kako mi to nije palo na pamet do sada....Apsolutno svi koje sam do sada sreo imaju ime sa pocetnim slovom C!!!!Cak i ja! A ja ne smem nikada biti isti kao svi,ne ne...
    -Deco,danasnji cas je otkazan!!!Presvetli Ja cu danas da se - prekrstim!!!
    I stvarno je tako bilo...Zakazao sam promenu imena oko 9 sati uvece,nakon vecere (to je ono kad Chris sere nesto o progresu u proizvodnji gumenih patkica a deca i profesori uzinaju odvratnu hranu koju su napravili oni olosi od kucnih vilenjaka)...Svi su dosli na cermoniju ,jer im je to bio dobar izgovor da se izvuku sa posla,i deca i profesori,i kada je dosao Chris koji se tu nasao kao Skolski Imenomenjac,pocelo je.
    -Dragi moj Cole,usled prevelike doze slova 'C' u nasoj skoli,Presvetli Ti si odlucio da promenis ime,jelde?Ae onda i tu zelju da ti ispunimo...
    -Ae vise upisah se od cekanja..
    -Dobro dobro...potpisi ovdje
    *Potpisao sam to u roku od odma,ajde viseee*
    -E jos samo mi sad reci kako ces da se zoves...
    -KONACNO,ZVACU SE!...
    -......?
    -......ne znam o.O
    -Znaci,citav dan danas si imao i nisi ime smislio?Pih seljobana...Sta cu sad?
    Onda pocese komentari sa strane
    -Neka se zove Crni Lepotan!
    -Ne,nek ne bude Crni Lepotan,al Konj moze!!!
    -Ja mislim da je Narcis bas sexy ime
    -A ne no Batler,cuti kurvo...
    -Kome ti kurva.?...eeee ,sto se ne zove Kuran?
    -Ne,premali mu je kurac za takvo ime...
    -Moze onda kurica?
    Chris se vec smorio....
    -Ne mogu vise,sto mi prvo padne napamet to cu staviti!
    I,na moju zalost,tu dodje Christina na red,i kada je Chris cuo njeno 'Ljeposav'....Huhhh..



    I tako sam danas postao Ljeposav...Makar imam neko ime drugacije od drugih...Mada je ovo preeevise drugacije...
    Pisem ti brzo!
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyNed Jan 23, 2011 8:50 am

    Ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...Hahahahahahhahahahahhahaha....Pa,Ljeposlave,baš ti je ljepo ime ;)

    al stvarno,ima nas ko kineza s prvim slovom "c" u imenu... super tema,sreća što nas je juče bilo tolko na chatu sa c u imenu :D Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPet Jan 28, 2011 4:08 pm

    Hello,Dnevnicice (svi se obracaju dnevnicima kao da su muskog roda,a ja,ako cu da pisem po nekome,neka to bude zena!!!) dugo se nismo videli! Bas si sexy sa tom prasinom koju si nakupila ;)

    Mora da se pitas zasto me nije bilo tako dugo?Bio sam na odmoru,eto zasto.I naravno,tamo mi se svasta izdesavalo,tako da sam se vratio umorniji nego kada sam posao...Stoga gospodjice Dnevnik,u uvo se pretvorite!!!

    .............................Znas sta,neka to ostane za kasnije...Previse sam umoran da pisem...
    Nazad na vrh Ići dole
    Ljeposav Ridl
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Ljeposav Ridl


    Broj poruka : 344
    Datum upisa : 09.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPet Feb 25, 2011 9:47 am

    HELLO moji dragi frendovi i frendine!Da li ste spremni za novu avanturu??????A ??? a???
    E paaaaaa.............
    .............nece moci,pomislih dok sam se polako budio iz jos jednog glupog bolesnickog sna u mojoj glupoj bolesnickoj postelji u glupoj bolesnickoj sobi sa glupom bolesnickom sestrom....Mmmm,cekaj malo,sestra?Protrljah oci i ,vaistinu ,bejase neka lepa teta sedela kraj mene!
    -Ah,probudjen si- rece ona sa smeskom
    -Vaistinu,jesam!- rekoh,misleci u sebi "Wtf ima siske al' nema padeze -.-"
    -Ehmm moje ime je Antigona,i imam zadatak za tebe- rekla je,i napravila neki pokret kao da hoce da izvadi gacice koje su joj upale medj' guzove -.-
    -Antigona...to me podseca na knjigu koju nisam procitao...Nego,o cemu se radi?
    U tom momentu se nagnula prema meni,i pocela da mi sapuce nesto na uvo,ali nisam puno obracao paznju na reci <3 ___ <3
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    -.....Ali zasto ja?
    -Niko drugi ne bi prihvatio takvu glupost,naravno- odgovori ona...Za nekog cije sam siske upravo gutao jedno pola sata zvucala je previse ozbiljno...
    -Dobro,onda prihvatam! (nisam bio uzbudjen koliko vam se cini da sam bio) Ustao sam iz kreveta,a onda se setih -samo malo,ko ce da me menja dok sam ja na zadatku?
    -Aham,upoznaj svoju kopiju,Gilgamesa!- rece ona dok se muskarac sa dva metra u precniku i tri u poluprecniku (ne,nisam nista pomesao,verujte mi o.O) priblizavao
    -Gilgames...to me podseca na nesto zbog cega sam masakrirao dve profesorice jezika...- mislio sam dok sam odlazio iz bolnickog krila skole...Trebao mi je plan da dodjem do dvorista skole,plan tako genijalan,da bi zahtevao vojnu spremnost,ninja vestinu i lasersku preciznost.....
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    TROL U PODRUMUUUU!TROL U SPAVAONICIII!TROL SVUDAAAAAAAAAA!
    Deca su bezala i vristala,profesori stezali stvoje stapice...(pojedini i tudje stapice....khm..) Vladao je totalni haos,i za tren oka,skola je bila prazna...Moji planovi,naravno,uvek su genijalni...Sada,imao sam sliku predmeta koji je Antigona&Sestre trazila.Bacio sam pogled,i izgledalo je kao lopta...Skrivalica,tacnije...I taman da se uputim ka kvidic terenu,cuo sam poznate glasove,sakrivsi se brzo iza jedne statue
    -Cujes to,Chris,trol u skoli!Jao,kako se bojim....
    -Ma ne boj se nista mala....ja sam tu....hihihi...
    -JU!...hihihihi....
    Kada je ovo dvoje bolesnika je otislo,put mi je opet bio slobodan....Trcao sam svom snagom (koja nije bila neka...ja bos, 'ladna trava...brrr) dok se predamnom nije stvorila nova prepreka.Bio je to domar,sa sve otrcanim kaputom,facom,i forama (imao je cizme,doduse,na tome sam mu zavideo!!!)
    -Ah,Ljeposave,zar ti ne bi trebao da odlezis jos makar mesec dana?- upitao je dizuci ono malo obrve sto je imao iznad jednog oka
    -Ja?Ja?Ti si luuud,ja zdrav ko drijen,vidi me,sve bos po rosi trcim...Treba li ti sta,kumaro?- mrzim kad moram da se ulizujem,ali njegov te pogled tera da to radis,kazem vam!!!
    -Neee....Samo,jesi li video moju zenu?Cini mi se da je rekla da ide kod direktora,Chrisa...
    -Ma sta pricas....( !!!!!!! o.O ) ne,nisam ih video da se....ovaj,nisam ih video uopste danas!- slagah nevesto,kao i uvek,i otrcah da bih izbegao dalju blamazu.Stigao sam do ostave za metle,koju su djaci,pokazavsi njihovu kreativnost,nazvali "trpaonica"...znate ,"trpanje"?...Ma nema veze,uglavnom,trazio sam kovceg sa lopticama,i vaistinu ga nadjoh posle 2-3 minuta...Otvorio sam ga,uzeo lopticu,i smuguo nazad u bolnicko krilo....
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -Juhuu,Dudochkina,evo i mene! (ne,uopste nisam bio srecan,iako sam tako zvucao..)
    -Ljeposave (omg,poznat glas,opet!!) pridji ovamo- zacuo se neko,za koga sam bio siguran da nije Antigona,i kada sam prisao mom krevetu,nije je ni bilo,vaistinu,ni nje ni one grdosije!Tu su bili svi profesori i direktor naravno,i jos jedan lik koga se secam iz Ministarstva.
    -Gospodine Ljeposave- rece ovaj snob -zbog lazne trol-uzbune......
    -....i kradje- rece domarova zena koja je takodje bila prisutna,i primetila Skrivalicu u mojoj ruci
    -....i kradje,doneli smo odluku da cete biti otpusteni sa mesta profesora!
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
    ----------------------------------------------------------------------------

    Hop,to je bio jos jedan san....Ustao sam i otisao na predavanja (i hate my life -.-)
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyPet Feb 25, 2011 1:15 pm

    Zakon!!! :bravo:
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptySub Mar 26, 2011 5:27 pm

    Unaprijed se ispričavam zbog spama.

    Ljeposlave,brate,kad ćeš nastavak napisati? :D
    Nazad na vrh Ići dole
    Lun@ Potter
    Gryffindor
    Gryffindor
    Lun@ Potter


    Broj poruka : 360
    Datum upisa : 17.01.2011
    Godina : 26
    Lokacija : Hogwarts

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyNed Mar 27, 2011 1:18 pm

    ljeposlave jesi ti ziv -.-
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyNed Mar 27, 2011 1:23 pm

    To bi i ja tjela znati >.<

    I onda se mi čudimo što je tu tako mirno i tiho.NEMA LJEPOSLAVA!! :dim:
    Nazad na vrh Ići dole
    Lun@ Potter
    Gryffindor
    Gryffindor
    Lun@ Potter


    Broj poruka : 360
    Datum upisa : 17.01.2011
    Godina : 26
    Lokacija : Hogwarts

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyNed Mar 27, 2011 1:25 pm

    hahahahahahahhahah vrijeme je za :sampanjac: i :carobnjak:
    Nazad na vrh Ići dole
    H@rry Potter
    Ravenclaw
    Ravenclaw
    H@rry Potter


    Broj poruka : 490
    Datum upisa : 18.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptySub Apr 02, 2011 8:56 am

    Christine von Cahill ::
    Ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...Hahahahahahhahahahahhahaha....Pa,Ljeposlave,baš ti je ljepo ime ;)

    al stvarno,ima nas ko kineza s prvim slovom "c" u imenu... super tema,sreća što nas je juče bilo tolko na chatu sa c u imenu :D Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    Buffy Anne McLaggen
    Hufflepuff
    Hufflepuff
    Buffy Anne McLaggen


    Broj poruka : 291
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptySub Apr 09, 2011 10:40 am

    Loved it!Jedva cekam sledece! Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    H@rry Potter
    Ravenclaw
    Ravenclaw
    H@rry Potter


    Broj poruka : 490
    Datum upisa : 18.01.2011

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptySub Apr 09, 2011 1:37 pm

    I ja
    Nazad na vrh Ići dole
    Christine von Cahill
    Gryffindor
    Gryffindor
    Christine von Cahill


    Broj poruka : 324
    Datum upisa : 10.01.2011
    Godina : 27
    Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring EmptyUto Apr 12, 2011 9:06 am

    Al načekat ćemo se pošteno jer njega nema Sad
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Life is weird and boring Empty
    PočaljiNaslov: Re: Life is weird and boring   Life is weird and boring Empty

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Life is weird and boring
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » I'm not weird. I'm "Limited Edition". ;)

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Hogwarts Magic :: Vanskolske Aktivnosti :: Dnevnici-
    Skoči na: