Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Povhvale i Kritike - Page 2 Webmaster_seal
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Bodovi Kuca
Povhvale i Kritike - Page 2 Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Povhvale i Kritike - Page 2 Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Povhvale i Kritike - Page 2 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Povhvale i Kritike - Page 2 Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
Zadnje teme
» Sesir za Razvrstavanje
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

» Razvrstavanje
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

» VAZNO OBAVESTENJE!!!!
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

» Holaaa:)
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

» Noćni Leptir
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

» Povhvale i Kritike
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

» Predlozi
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

» Leksikon ^_^
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

» Kasa prodavnice
Povhvale i Kritike - Page 2 EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

Prognoza Vremena
Povhvale i Kritike - Page 2 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
Veoma toplo, popodne sa kišom
Naj bolji poslanici
Christina Marlboroˇˇ
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
H@rry Potter
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Ivana Swon
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Chris Lovegood
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Lilly Snape
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Lun@ Potter
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Ljeposav Ridl
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Christine von Cahill
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Buffy Anne McLaggen
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 
Kendra Lestrange
Povhvale i Kritike - Page 2 I_vote_lcapPovhvale i Kritike - Page 2 I_voting_barPovhvale i Kritike - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Povhvale i Kritike

Ići dole 
+11
Buffy Anne McLaggen
Kendra Lestrange
Hermiona Grejndžer
Lilly Snape
Aurora Senberg
Ivana Swon
Christie Monteiro
Christine von Cahill
Chris Lovegood
Alice Black
Christina Marlboroˇˇ
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Povhvale i Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povhvale i Kritike   Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2011 1:17 pm

-.-,svedno previse pitanja

EDIT:sad ja imam pitanje jel ovaj forum zivi ili je krepo daj ljudi aktiviraj te se zam da je skola pocela i da morate strebat ali ono bar 30 minuta ak nis drugo ko duh sam Sad
Nazad na vrh Ići dole
Lana Lovegood
Gryffindor
Gryffindor
Lana Lovegood


Broj poruka : 19
Datum upisa : 16.07.2011
Godina : 28
Lokacija : Hogsmeade

Povhvale i Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povhvale i Kritike   Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyNed Jul 17, 2011 6:02 am

Forum je odlican, svaka cast.. al mi nije jasno zasto nema predavanja, domacih zadataka i sl. ?? Povhvale i Kritike - Page 2 784525
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Povhvale i Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povhvale i Kritike   Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyČet Avg 11, 2011 6:48 am

Nema ničeg od navedenog jer nema admina. U prvom reduChrisa. A ako ga se ja dočepam, jao njemu. Probala sam ga kontaktirat preko nekog lijevog meila koji sam iskopala odnekud, cijeli sam forum prekopala i našla mejkl i na kraju nije dobar. Već ću ja nešto smislit, ljeto je i imam vremena. Nekog od admina ću nać i ako treba za uši tu dovuć. Nema teorije da dopustim ovom forumu da propadne. Bilo je super prije, e pa bogami, bit će i sad. Nezvala se ja Christine von Cahill!
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Povhvale i Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povhvale i Kritike   Povhvale i Kritike - Page 2 EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA- Chris u pravu si, ovaj je forum bolji i od mih-a ali ga trebamo malo doradit točnije članove dovuč. Ajd sad se svi lijepo aktivirajte da nekom nebi morala sprovod priredit.

Jao si ga vama ako vas Chriss dohvati, nije ona popustljiva!
:p
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povhvale i Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povhvale i Kritike   Povhvale i Kritike - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povhvale i Kritike
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hogwarts Magic :: Predvorje :: Pitanja, Predlozi i Kritike-
Skoči na: