Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Skola je počela Webmaster_seal
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Bodovi Kuca
Skola je počela Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Skola je počela Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Skola je počela 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Skola je počela Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
Zadnje teme
» Sesir za Razvrstavanje
Skola je počela EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

» Razvrstavanje
Skola je počela EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

» VAZNO OBAVESTENJE!!!!
Skola je počela EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

» Holaaa:)
Skola je počela EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

» Noćni Leptir
Skola je počela EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

» Povhvale i Kritike
Skola je počela EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

» Predlozi
Skola je počela EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

» Leksikon ^_^
Skola je počela EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

» Kasa prodavnice
Skola je počela EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

Prognoza Vremena
Skola je počela 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
Veoma toplo, popodne sa kišom
Naj bolji poslanici
Christina Marlboroˇˇ
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
H@rry Potter
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Ivana Swon
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Chris Lovegood
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Lilly Snape
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Lun@ Potter
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Ljeposav Ridl
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Christine von Cahill
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Buffy Anne McLaggen
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 
Kendra Lestrange
Skola je počela I_vote_lcapSkola je počela I_voting_barSkola je počela I_vote_rcap 

 

 Skola je počela

Ići dole 
+8
Christine von Cahill
Alice Black
Buffy Anne McLaggen
Skorpijus Melfoj
Lun@ Potter
Angela Stewart
Kendra Lestrange
Chris Lovegood
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Skola je počela   Skola je počela EmptyČet Jan 27, 2011 12:14 pm

Za vrijeme svečane ceremonije u Velikoj Dvorani, Chris Lovegood je smješten u Ravenclaw kuću. Bio je poprilično zadovoljan, budući da ga je profesor Flitvik izabrao za asistenta. Nakon večere izašao je u dvorište sa fontanom da se malo odmori od velikog uzbuđenja. Seo je za jednu klupu blizu fontane
" Napokon. Jao čoveče kakav dan." reče Chris i uzdahnu.
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 3:46 am

Kendra nije bila iznenađena time što je završila u Hufflepuff- u, naprotiv, to je priželjkivala. Upoznavši se sa par koleginica iz Hufflepuff tokom večere, uputila se sa njima u dvorište. Bilo je to prohladno veče, bez vetra. Kendra je, šetajući ka fontani, primetila jednog dečka iz Ravenclawa, sudeći po odeći. Izgedao je zamoreno i nezadovoljno na prvi pogled. "Zar je ovde toliko teško? Ili si nezadovoljan izborom kuće?", upita Kendra sevši pored njega. Smejala se, ocekivajući odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 4:07 am

Skola je počela Moz-screenshotChris primeti devojku iz Hufflepuffa, " Zdravo, Nije to, Veoma sam zadovoljan izborom kuće. Nego nisam do sad nikoga upoznao, a vidim ta to tebi nije problem. " reče Chris već boljeg raspoloženja. " Ja sam Chris Lovegood " i pruži ruku devojci iz Hufflepuffa koja se još smeškala.
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 4:22 am

"Kendra Lestrange", reče, rukujući se s njim. "Pa, sedeći ovde, verujem da nećeš nikoga ni upoznati, ne računajući mene", nastavi Kendra povremeno bacajući pogled na okolinu. "Kensly, idemo mi", reče jedna od Kendrinih drugarica, pokazujući na grupu učenika nedaleko od njih. "Produžite, doću i ja za desetak minuta", odgovori Kendra smejući se i dalje. "A ti? Hoćemo li im se pridružiti zajedno, ili ćeš ostati ovde?"
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 26

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 8:26 am

Angela je bila sretna što je upala u Hufflepuff. Čula je da su tamo učenici jako dragi i simpatični i u to se uvjerila čim je ušla u Društvenu prostoriju. Svi su je veselo pozdravljali. Pronašla je grupu prijateljica s kojima je sada prolazila pokraj fontane. Ugledavši tamo Ravenclawa i Hufflepuffku, odmah je krenula prema njima u nadi da će steći nove prijatelje.

"Bok! Ja sam Angela!" rekla je uzbuđeno.
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 9:12 am

"Zdravo Anđela", reče Kendra iznenađeno gledajući u devojku iz Hufflepuff-a. "Ja sam Kendra, hoćes da sedneš sa nama?", upita je, pokazujući na mesto pored sebe. Primetila je da se Chris nekako zavodljivo smeje. Šta li je sad smislio?, zapita se Kendra u sebi dok je čekala da Angela ponovo progovori.
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 26

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 9:17 am

"Vrlo rado! Hvala!" reče Angela i sjedne pokraj Kendre. "I vi ste novi ovdje?"
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 10:24 am

Lun@ je izasla iz velike dvorane osjecajuci jednim djelom sebe usamljenost a drugim sreco no vise je prevladavao osjecaj usamjenosti.Kada je izasla u vrt ossjecala se jos usamljenijom sjela je na jedan rub fontane i htjela zplakati jer su joj falili njezini prijatelji koje poznaje citav zivot a neidu u Hogwarts.potom se digla i otisla prosetati niz vrt a kad se vratila ponovno je sjela jos tuznija nego sto je bila.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 11:21 am

Lun@ je potom primjetila cure iz Ravenclawa i Huffelfuppa i potom im prisla i rekla:

"Hy! Ja sam Lun@ Potter a vi ste?"
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 26

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 11:32 am

"Bok Lun@! Ja sam Angela Stewart!" rekla je uzbuđeno Angela. "Ti si iz Gryffindora?"
Nazad na vrh Ići dole
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 11:49 am

Hodao je polako dok je prohladni vazduh stipao za obraze. Uvio se u svoj kaput drzeci u narucju macka. Sve ovo mu je bilo cudno prelazak iz jedne sredine u veliku sredinu kao sto je Hogvorts jeste za njega bio pomalo neocekivan. Video je kako su neki vec sklopili prijateljstva, kako se druze i smeju. Nikad mu nije islo dobro sa upoznavanjima. Macak u njegovom narucju mjauknu
- U redu Lucifere dobices svoj keks rekao je spustajuci se na jednu klupu i iz dzepa kaputa izvadi keks dajuci macku.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Jan 28, 2011 2:44 pm

" Zdravo svima, Ja sam Chris Lovegood. " Chrisu je bilo drago što je brzo upoznavao mogo drugova. " Au šta je Hufflepuff-aca. " smejao se i ugleda dečaka koji hrani svoju mačku, ali ubrzo skrenu pogled i nastavi da razgovara " Jeste li primetili nastavnike? Mislim da nećemo izaći na kraj lako sa njima. "
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySub Jan 29, 2011 3:53 am

"Hej Luna, ja sam Kendra", reče pruživši ruku. Cela ova situacija joj je bila smešna. Umesto da ona ide unaokolo i upoznava ljude, ljudi su dolazili k njoj i Chrisu koji je sada izgledao kao da je takođe srećan povodom toga. "Profesori su ludilo, ne brini Chris, mislim da će nam biti poprilično zabavno na časovima", odgovori Kendra praveći zastrašujuće face. "Kad se već toliko upoznajmo", zaustavila se na trenutak, gledajući u dečka koji je sedeo nedaleko od njih s mačkom. "Hmm....kad već izigravam heroja koji spašava usamljene momke bez prijatelja, što to da ne izigram do kraja, a i tebi bi godilo malo muške ekipe?", upita Chrisa i ne očekujući odgovor, ustala je i otišla do njega. Kendra nije znala odakle joj sva ova samouverenost, ali je bila uverena da prilaženje i upoznavanje ne bi trebalo da predstavlja nikakav problem. "Hej ti. Ja sam Kendra. Želiš li da se pridružiš našoj skromnoj grupici tamo kod fontane?", upita, "...i da....tvoje ime je?"
Nazad na vrh Ići dole
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySub Jan 29, 2011 9:20 am

Lucifer je jeo svoj keks halapljivo. Sedeci na klupi video je kako ga gleda jedan decak kada je pogledao u njega on je skrenuo pogled. Onda je cuo sta je devojka iz njegove kuce rekla a potom cuo bat koraka. Stajala je pred njim i pitala ga za ime i da li hoce da se pridruzi drustvu. Nakaslja se.

- Moje ime je Skorpijus Melfoj i da zasto da ne pridruzicu se vasem malom drustvu. Osmehnuo se i uzeo Lucifera u narucje. Upitno je pogledao devojku i cekao da vidi sta ce ona da uradi

-Uzgred kako se ti zoves?
Nazad na vrh Ići dole
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySub Jan 29, 2011 12:27 pm

"Kendra!", odgovori ona glasno. "Oh, pa i ti si iz Hufflepuff-a. Pa to je divno!", reče podigavši obrve iznenađeno. Nakon nekoliko sekundi: "Pa, hoćemo li?", upita Kendra okrenuvši se ka fontani.

"Ljudi ovo je Skorpijus. Skorpijuse, ovo su Luna, Chris i Angela", reče Kendra pokazujući rukom na svakog koga je redom imenovala.
Nazad na vrh Ići dole
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 26

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySub Jan 29, 2011 12:49 pm

"Bok Skorpijuse! Drago mi je!" reče Angela veselo. "I ja sam iz Hufflepuffa." dodala je kad je primjetila značku Hufflepuffa na Skorpijusovoj pelerini. Bila je iznenađena koliko je prijatelja stekla u tako kratkom vremenu, a još više time što je većina njih bila iz Hufflepuffa.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySub Jan 29, 2011 1:06 pm

"da" rekla je uzbudeno Lun@ drago mi je sto sam vas upoznala.Lun@ je opet osjetila topliku oko sebe nakon sto je upoznala nove prijatelje! :hug:
Nazad na vrh Ići dole
Buffy Anne McLaggen
Hufflepuff
Hufflepuff
Buffy Anne McLaggen


Broj poruka : 291
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : BG :) A uskoro Pert,Australija :D

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyNed Jan 30, 2011 1:34 pm

Buffy nije ocekivala da bude smestena u Hufflepuff,ali joj je bilo svejedno.Lutajuci kroz snegom prekriveno dvoriste sela je na obliznju klupu.Gledajuci se u ogledalo, primetila je grupu ljudi,ucenika,cinilo joj se.Prisla im je i mahnula.
"Caos,ja sam Buffy!"rekla je.
Htela je da sklopi sto vise prijateljstva.
To je jedan od razloga zbog kojih se radovala pohadjanju Hogwarts-a.


Poslednji izmenio Buffy Anne McLaggen dana Uto Feb 01, 2011 7:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alice Black
Slytherin
Slytherin
Alice Black


Broj poruka : 128
Datum upisa : 09.01.2011

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyUto Feb 01, 2011 5:51 am

'Pa to je to'-promrmljala je Alice sebi u bradu dok je silazila sa kamenog stubista. U dvoristu je bilo par ucenika koji su cavrljali u grupici. Bacila je pogled na njihove pelerine-3 haflpafovca,jedan iz rejva i jedna devojka iz Grifindora. Bila je jedina iz Sliterina. Laganim koracima je sisla do zidica na obodu dvorista i sela,popravljajuci rub svoje pelerine. Uzdahnula je,razmisljajuci o domu. Jacob jos nije stigao-to ju je malo brinulo.


Poslednji izmenio Alice Black dana Sre Feb 02, 2011 11:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySre Feb 02, 2011 4:56 am

bok alice, buffy drago mi je sto sam vas upoznala!-rece lun@ pomalo uzbudeno
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySre Feb 02, 2011 1:28 pm

[ Ja i Kendra i Skorpijus smo na OOMV trenutno pa mozete da nam se pridruzite u Kuhinji ]
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptySre Feb 02, 2011 1:57 pm

Šetajući perivojem nakon večere,Christine je razmišljala o svom razvrstavanju...Naišla je na grupu učenika u kojoj je poznavala samo Lunu i Skorpijusa.

-Zdravo.-pozdravila sam,-Ja sam Christine.Ovdje poznam samo Lunu i Skorpijusa.-započela sam.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyČet Feb 03, 2011 4:53 am

"ej, s kim si u sobi?" pitala je lun@ radoznalo te ponovno rece " drago mi je sto sam te upoznala"
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyČet Feb 03, 2011 7:33 am

-Nemam blagog pojma,pravo da ti kažem...S kim si ti u sobi?Možda možemo biti zajedno s još nekom curom?-predložila sam.
Nazad na vrh Ići dole
Lun@ Potter
Gryffindor
Gryffindor
Lun@ Potter


Broj poruka : 360
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Hogwarts

Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela EmptyPet Feb 04, 2011 5:25 am

Moze!-Lun@ je odjednom vrisnula od zadovoljstva jer joj se to jako svidjelo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skola je počela Empty
PočaljiNaslov: Re: Skola je počela   Skola je počela Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Skola je počela
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hogwarts Magic :: Zamak :: Dvoriste sa Fontanom-
Skoči na: